Dron dostarczający przesyłki!

Dron dostarczający przesyłki!
5 głosów 3

Dron? A co to? Każdy kto oglądał takie filmy jak Terminator, czy też Powrót do Przyszłości, z pewnością był pod wrażeniem wizji przyszłości według reżysera i scenarzysty. Z pewnością myśleliście jak to byłoby fajnie żyć w takim nowoczesnym świecie. Tak nowoczesnym, gdzie lodówka sama zamawia jedzenie, a paczki dostarczają bezzałogowe roboty. Brzmi jak wydumane science fiction? Nie koniecznie. Część tej filmowej przyszłości jest już dziś na wyciągnięcie ręki.

Dron – bezzałogowy robot.

Jeszcze parę lat temu nikt nie wiedział co to takiego jest ‚dron’. Dziś już raczej każdy wie, że dronem nazywamy mały latający, zdalnie sterowany pojazd. I nie mówię tu o małych zabawkach dla dzieci, ale również o bardzo poważnej wojskowej technologii. Dzięki dronom amerykańska armia może przeprowadzać wiele operacji nie angażując bezpośrednio ani jednego żołnierza. Za pomocą tych latających robotów można wykonać zwiad, ale również przeprowadzić prawdziwy atak z powietrza. Prowadzenie wojny ewidentnie wchodzi na nowy etap.

dron amazon prime air cena dostawy w polsce gdzie zamówic
Czy tak będzie wyglądała przyszłość?

Dron Twoim przyjacielem.

Na całe szczęście drony mają o wiele szersze możliwości i nie ogranicza się to tylko do zastosowań militarnych. Każdy z pewnością widział piękne i zapierające dech w piersiach filmowe ujęcia z powietrza. To co kiedyś wymagało użycia helikoptera, dziś możemy osiągnąć za pomocą kieszonkowego drona. To jest właśnie postęp! Już dziś możesz kupić sobie latającego robota i kręcić wspaniałe filmy. Nie muszą to być produkcje na miarę hollywood, ale wyobraź sobie o ile lepiej będzie wyglądał Twój pamiątkowy film z wakacji.

Automatyczny kurier.

Jednak i to nie koniec jeżeli chodzi o potencjalne zastosowanie dronów! Szeroko znana firma Amazon właśnie testuje kolejną funkcję, która zdecydowanie Ci się spodoba. Oto stoi przed nami prawdziwy 21 wiek! Drony jako automatyczni i latający kurierzy! Koniec z niegrzecznymi kurierami, którzy przychodzą zawsze wtedy, kiedy Cię nie ma w domu. Koniec latania na pocztę po odbiór awizowanej paczki. Od teraz Twoje zakupy dostarczy latający robot. Czy to nie brzmi wspaniale?

dron amazon dostarcza przesylki koszt polska
Dron z Amazona

Amazon przeprowadził pierwszą dostawę za pomocą dronów w Anglii w grudniu 2016 roku. Na posesję klienta przyleciał robot z zamówionym urządzeniem Amazon Fire TV oraz z… popcornem! To jest właśnie przyszłość na miarę Terminatora!

Film z pierwszej dostawy dronem możecie zobaczyć tutaj:

Lord

Cześć❗ Mówią na mnie Lord. Po prostu Lord. Na ✅ hakowo.pl piszę głównie o technologii ? oraz sporcie?. Przejrzyj moje teksty, bo jestem pewien, że nie raz Cię zaskoczę i zaserwuję elegancką porcję wiedzy. ➡ LORD - wszystkie teksty. Piąteczka❗ ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
denga-choroby-tropikalne
Denga, Malaria i inni, czyli groźne choroby tropikalne.

Choroby tropikalne to realne zagrożenia dla każdego turysty wybierającego się w rejon Azji oraz popularnej Tajlandii. Jednym z takich bardzo

Zamknij