Dron dostarczający przesyłki!

Dron? A co to? Każdy kto oglądał takie filmy jak Terminator, czy też Powrót do Przyszłości, z pewnością był pod wrażeniem wizji przyszłości według reżysera i scenarzysty. Z pewnością myśleliście jak to byłoby fajnie żyć w takim nowoczesnym świecie. Tak nowoczesnym, gdzie lodówka sama zamawia jedzenie, a paczki dostarczają bezzałogowe roboty. Brzmi jak wydumane science fiction? Nie koniecznie. Część tej filmowej przyszłości jest już dziś na wyciągnięcie ręki.

Dron – bezzałogowy robot.

Jeszcze parę lat temu nikt nie wiedział co to takiego jest ‚dron’. Dziś już raczej każdy wie, że dronem nazywamy mały latający, zdalnie sterowany pojazd. I nie mówię tu o małych zabawkach dla dzieci, ale również o bardzo poważnej wojskowej technologii. Dzięki dronom amerykańska armia może przeprowadzać wiele operacji nie angażując bezpośrednio ani jednego żołnierza. Za pomocą tych latających robotów można wykonać zwiad, ale również przeprowadzić prawdziwy atak z powietrza. Prowadzenie wojny ewidentnie wchodzi na nowy etap.

dron amazon prime air cena dostawy w polsce gdzie zamówic
Czy tak będzie wyglądała przyszłość?

Dron Twoim przyjacielem.

Na całe szczęście drony mają o wiele szersze możliwości i nie ogranicza się to tylko do zastosowań militarnych. Każdy z pewnością widział piękne i zapierające dech w piersiach filmowe ujęcia z powietrza. To co kiedyś wymagało użycia helikoptera, dziś możemy osiągnąć za pomocą kieszonkowego drona. To jest właśnie postęp! Już dziś możesz kupić sobie latającego robota i kręcić wspaniałe filmy. Nie muszą to być produkcje na miarę hollywood, ale wyobraź sobie o ile lepiej będzie wyglądał Twój pamiątkowy film z wakacji.

Automatyczny kurier.

Jednak i to nie koniec jeżeli chodzi o potencjalne zastosowanie dronów! Szeroko znana firma Amazon właśnie testuje kolejną funkcję, która zdecydowanie Ci się spodoba. Oto stoi przed nami prawdziwy 21 wiek! Drony jako automatyczni i latający kurierzy! Koniec z niegrzecznymi kurierami, którzy przychodzą zawsze wtedy, kiedy Cię nie ma w domu. Koniec latania na pocztę po odbiór awizowanej paczki. Od teraz Twoje zakupy dostarczy latający robot. Czy to nie brzmi wspaniale?

dron amazon dostarcza przesylki koszt polska
Dron z Amazona

Amazon przeprowadził pierwszą dostawę za pomocą dronów w Anglii w grudniu 2016 roku. Na posesję klienta przyleciał robot z zamówionym urządzeniem Amazon Fire TV oraz z… popcornem! To jest właśnie przyszłość na miarę Terminatora!

Film z pierwszej dostawy dronem możecie zobaczyć tutaj:

Latest Posts

CO ZROBIĆ GDY DZIECKO WYMIOTUJE W SAMOCHODZIE. JAK PORADZIC SOBIE Z CHOROBĄ LOKOMOCYJNĄ U DZIECKA?

Zastanawiasz się co zrobić gdy dziecko wymiotuje w samochodzie? Zawroty głowy podczas podróży są u dzieci częstym problemem. Zdradzę ci sprawdzone sposoby.

Jak możesz pomóc matce swojego dziecka? Wskazówki dla nowych tatusiów.

Wskazówki dla nowych tatusiów: Czy wiesz, jak pomóc matce swojego dziecka po ciąży? Jest wiele sposóbów w jaki pomożesz pomóc. Oto kilka z nich...

BUNT DWULATKA. JAK PORADZIĆ SOBIE Z DWULETNIM DZIECKIEM?

Bunt dwulatka – czy twoje dziecko właśnie je przechodzi? Zastanawiasz się, jak radzić sobie z dwulatkiem? Bycie rodzicem 2-latka jest trudne ale...

6 POMYSŁÓW NA HOBBY W DOMU. PROPOZYCJE DLA KAŻDEGO.

Szukasz nowych pomysłów na hobby w domu? W obecnych czasach spędzamy mnóstwo czasu a telefonach, więc może przyda ci się alternatywa?

najnowsze

CO ZROBIĆ GDY DZIECKO WYMIOTUJE W SAMOCHODZIE. JAK PORADZIC SOBIE Z CHOROBĄ LOKOMOCYJNĄ U DZIECKA?

Zastanawiasz się co zrobić gdy dziecko wymiotuje w samochodzie? Zawroty głowy podczas podróży są u dzieci częstym problemem. Zdradzę ci sprawdzone sposoby.