Najlepsze gry komputerowe wszech czasów.

Najlepsze gry komputerowe – to stwierdzenie z automatu trąci brakiem obiektywizmu. To co dla mnie będzie najlepszą grą, wcale nie musi być dla kogoś innego. Mimo wszystko pokuszę się dziś o przypomnienie kilku gier, które w moim odczuciu ewidentnie zasługują na miano najlepszych gier wszech czasów. Gotowi? To jedziemy!

1. Half Life  – najlepsze gry komputerowe

Zestawienie zaczynam od mocnego uderzenia. Gra Half Life to jedna z moich najbardziej ulubionych gier jakie kiedykolwiek powstały. Mimo, że od wydania upłynęło już 19 lat to nadal lubię do niej wracać. Jeżeli ktoś jakimś cudem tej gry nie zna to w kilku słowach postaram się wyjaśnić o co w niej chodzi. Half Life jest grą z gatunku first-person shooter to znaczy, że świat widzimy oczami naszego bohatera. Akcja gry toczy się na terenie tajnego, wojskowego ośrodka badawczego, który ma przywodzić na myśl sławną Strefę 51. Nasz bohater to dr fizyki Gordon Freeman, pracownik  wspomnianego ośrodka badawczego. Jeden z eksperymentów przeprowadzonych w bazie nie idzie zgodnie z założeniami i dochodzi do wypadku, który od tej chwili będzie zwany „incydentem z Black Mesa”. I tu się dopiero gra zaczyna…

najlepsze gry komputerowe wszech czasów recenzje gameplay zobacz kody
Half Life | Najlepsze gry komputerowe

2. Blood II: The Chosen  – najlepsze gry komputerowe

Na drugim miejscu w moim zestawieniu umieszczam grę Blood II: The Chosen. Ta gra w pewnych aspektach przypomina grę Half Life. Również została wydana w 1998 roku i również jest skonstruowana w trybie first-person schooter. Tym razem jednak nie mamy do czynienia z tajną bazą, a „jedynie” ze złym bogiem o imieniu Thernobog. Bóg ten strasznie nie lubi ziemi i postanawia za pomocą swoich wyznawców zniszczyć ludzkość. Na jego drodze może stanąć tylko jedna osoba, czyli my w postaci poczciwego Caleba. Nie dajemy się zastraszyć i przemierzamy ten mroczny świat z zadaniem odnalezienia i zabicia złego boga. Czy nam się to uda? Nie wiadomo…

najlepsze gry komputerowe wszech czasów game play half life blood settlers zobacz porónanie test cena
Blood II: The Chosen | Najlepsze gry komputerowe

3. The Settlers  – najlepsze gry komputerowe

Ta gra zamyka podium najlepszych gier komputerowych wszech czasów. Tym razem nie będzie strzelania, ani ratowania ziemi. Tu zadanie mamy zgoła odmienne, zamiast niszczyć musimy budować. Naszym celem jest stworzenie sprawnie działającej osady z wszelkimi jej atrybutami, zaczynając na budynkach i uprawnych polach, a kończąc na sprawnej armii. Trudno uwierzyć, ale ta gra ma już 24 lata! Doczekała się też kolejnych wersji, które niewątpliwie są bardziej zaawansowane graficznie, ale to właśnie część pierwsza pozostawiła u mnie niezapomniane wrażenia. Z całą pewnością zasługuje na miano najlepszej gry wszech czasów.

najlepsze gry komputerowe wszech czasów kody triki cheaty gra recenzja jak przejść
The Settlers | Najlepsze gry komputerowe

Najlepsze gry komputerowe wszech czasów to lista, która nie ma końca, ale musi mieć początek. Jak dla mnie podium zajmują wymienione tu trzy gry. To one właśnie dały mi dziesiątki godzin niezapomnianej zabawy i wprowadziły w czarujący świat komputerowej rozrywki. Jeżeli ich nie znacie to najwyższy czas nadrobić zaległości!

Latest Posts

JAK NAUCZYĆ DZIECKO ODPOWIEDZIALNOŚCI. OTO, JAK JA ZACZĘŁAM.

Jak nauczyć dziecko odpowiedzialności? Pewnego dnia byłam bardzo zajęta w domu, dzieci się bawiły same. Narobiły bałaganu, a ja stwierdziłam, że czas zacząć

Kuchenka gazowa czy indukcyjna. Która jest dla Ciebie najlepsza?

Zastanawiasz się jaką kuchenkę wybrać? Czy powinieneś wybrać kuchenkę gazową, czy indukcyjną? Przeczytaj moje porady na temat tego co jest lepsze.

1 sierpnia: Dzień Karmienia Piersią. Czy znasz te ciekawostki?

Karmienie piersią jest niesamowite pod wieloma względami. Mleko matki nazywane jest "płynnym złotem". 1 sierpnia obchodzimy dzień karmienia piersią.

Skoki rozwojowe u niemowląt w ciągu pierwszego roku

Jakie są skoki rozwojowe u niemowląt w pierwszym roku? Dla mnie była to nowość, której nie znałam wychowując swoje dzieci. Teraz wiem jakie to przydatne.

najnowsze

JAK NAUCZYĆ DZIECKO ODPOWIEDZIALNOŚCI. OTO, JAK JA ZACZĘŁAM.

Jak nauczyć dziecko odpowiedzialności? Pewnego dnia byłam bardzo zajęta w domu, dzieci się bawiły same. Narobiły bałaganu, a ja stwierdziłam, że czas zacząć