Pomysły na randkę dla rodziców. Randka z mężem.

Brak ci pomysłów na randkę dla rodziców? Chcesz zorganizować swoją randkę z mężem? Zastanawiasz się co będzie najlepsze na randkę? Szukasz pomysłów na randkę dla rodziców? To świetnie trafiłeś! Zdradzę ci moje najlepsze pomysły na randkę. Czy pamiętasz, kiedy ostatni raz wychodziłeś ze swoim partnerem / mężem / żoną?

Jeśli to czytasz, oznacza to, że prawdopodobnie minęło już trochę czasu, odkąd to się wydarzyło. Bardzo dobrze rozumiem przyczyny i okoliczności: nierówne godziny pracy, różne zajęcia, pieniądze, brak opiekunki czy kogoś z kim mógłbyś zostawić swoje dzieci.

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​najczęściej przeszkodami są: budżet i wiecznie oszczędzanie na coś oraz nierówności w godzinach pracy. Jednak nie martw się, ponieważ wszystko ma rozwiązanie, a ja chętnie zdradzę ci moje sposoby żeby i te problemy rozwiązać.

Pomysły na randkę dla rodziców. Moje najlepsze i sprawdzone pomysły.

Wieczory randkowe są dla nas dobre. Wzmacniają małżeństwa, pogłębiają więzi, a nawet zwiększają satysfakcję seksualną. Nie trzeba być naukowcem żeby to stwierdzić. To jest fakt i nie ma sensu z nim dyskutować.

Jednak dla zapracowanych, zmęczonych i o niskich dochodach rodziców randki to jedna z pierwszych rzeczy, które wypadają z listy priorytetów.

Kiedy potrzeby małych ludzi, którymi opiekujemy się, obciążają nas 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, łatwo jest uznać nasze relacje za coś oczywistego, zwłaszcza gdy jesteśmy małżeństwem. W końcu już zabezpieczyliśmy ten związek, prawda?

Randka z mężem.

A co jeżeli nie? Oprócz podnoszenia jakości związku regularne randki mogą sprawić, że pary będą mniej podatne na rozwody. Więc jeśli przeżyłeś napady złości, rezygnacji z opieki nad dziećmi, terminów pracy i stosu brudnej bielizny, która wydaje się rosnąć, a nie kurczyć. Czas nagrodzić siebie i swoją ukochaną odrobiną samotności. We dwoje oczywiście.

Ucieczka od wygodnej piżamy i Netflix może być trudna, ale randka z partnerem to duża część dbania o siebie i małżeństwo. Nie wiesz, co robić? Sprawdź moje najlepsze pomysły na randki dla rodziców.

pomysły na randkę dla rodziców
Spędzenie czas tylko we dwójkę wpłynie pozytywnie na wasz związek.

Randka dla rodziców – zaplanuj konkretną datę

Randka kosztuje. Musisz znaleźć opiekunkę. Musisz (a raczej chcesz) założyć coś ładniejszego niż ulubione spodnie do jogi. Wydaje się, że to za dużo pracy. Pojawi się wiele powodów, aby pominąć tę datę, ale istnieje wiele powodów, dla których warto jednak wybrać się na randkę.

Zadbaj o siebie, a poczujesz się lepiej.

Kiedy jesteś rodzicem, zwykle dajesz, dajesz, dajesz. Kiedy ostatni raz zadbałeś o siebie? Wieczorna randka pomoże ci odstresować się i znów poczuć się jak człowiek. Czasami wszystko, czego potrzebujesz, to kilka godzin poza domem. Będziesz mógł poczuć się odświeżonym i gotowym do poradzenia sobie z kolejną walką między rodzeństwem lub górą brudnych naczyń. Jeżeli poczujesz się lepiej to sama randka będzie dużo przyjemniejsza.

Skoncentruj się na relacjach. Podstawa udanej randki dla rodziców.

Łatwo jest skoncentrować całą uwagę na tym, aby dzieci zabrać wszędzie tam gdzie muszą być, płacić rachunki, dotrzymywać terminów pracy i zajmować się wszystkimi pracami domowymi. Praca nad twoim związkiem jest często spychana na dół listy, ale wspólne spędzanie czasu wzmacnia twoje małżeństwo i pomaga mu przetrwać długo.

Komunikacja- porozmawiajcie szczerze w trakcie randki.

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś rozmawiać o czymś bardziej skomplikowanym ze swoimi dziećmi, wiesz, jak trudno jest komunikować się wyraźnie. Opuszczenie domu ze współmałżonkiem pozwala rozmawiać bez przeszkód. Spróbuj wybrać tematy konwersacji inne niż twoje dzieci lub czas dla rodziny. To nawet bardzo dobra okazja, aby porozmawiać o problemach lub emocjach, które odczuwasz w związku. Zawsze dobrze jest rozmawiać o tym, jak to jest wiedzieć, czy wszystko idzie dobrze.

Romans- zadbajcie o niego!

Brudne pieluchy i płaczące dzieci nie są najbardziej romantycznym tłem. Randka w nocy pozwala na ponowne nawiązanie kontaktu z partnerem i może wywołać odrobinę romansu. To dobry sposób na utrzymanie iskry w związku. Codzienność bywa nudna i monotonna. Dobrze jest do czasu do czasu doświadczyć czegoś nowego.

Ciesz się zainteresowaniami- twoimi i partnera.

Noc randkowa pozwala cieszyć się zajęciami i miejscami, które odwiedzałeś jeszcze zanim dzieci się pojawiły.  Teraz, gdy jesteś rodzicem, nie musisz rezygnować ze swoich zainteresowań. Dobrym pomysłem na randkę dla rodziców jest odświeżenie swoich zainteresowań.

Pozytywny wizerunek związku.

Twoje dzieci widzą zdrowy związek i kochających się rodziców, gdy widzą, że dbacie o siebie wzajemnie. Uczą się też być bardziej niezależni i czują się bardziej komfortowo z kimś innym niż tylko rodzice. Dlatego pamiętaj, że randka dla rodziców jest bardzo ważna.

Wyzwania – wieczór na mieście.

Więc jeśli randka jest tak korzystna, dlaczego więcej rodziców nie wychodzi na romantyczne randki? Nawet jeśli wiesz, że randka jest dobra dla twojego związku, możesz napotkać wiele przeszkód, które to utrudniają. Znajomość wyzwań związanych z wyjściem w nocy może pomóc ci je pokonać lub znaleźć rozwiązania, które sprawią, że pewnego wieczoru jednak zdecydujecie się wyjść.

Typowe wyzwania randkowe to:

pomysły na randkę dla rodziców
Może wieczór gier?

Energia – naładuj się przed randką.

Działasz non-stop cały dzień. Ostatnią rzeczą, na jaką masz ochotę, jest przygotowanie się i wyjście z domu. Wyczerpanie jest łatwym usprawiedliwieniem do odwołania wieczornej randki. Unikaj pokusy, planując datę, w dniu który wydaje się najkorzystniejszy. To może oznaczać randkę w sobotę rano lub po prostu w porze obiadu. Mała drzemka w dniu randki to kolejny sposób na walkę z wyczerpaniem, dzięki czemu możesz mieć oczy otwarte do podania deseru. Pomysły na randkę to nie tylko kolacje, które wydają się najromantyczniejsze. Również obiady czy późne wspólne śniadanie jest atrakcyjnym pomysłem.

Siostrzyczka – może pomoże?

Jeśli nie masz zwykłej opiekunki, znalezienie takiej na jedną noc może być przytłaczające. W szczególności nowi rodzice mogą denerwować się pozostawieniem dziecka z kimś innym. Zebranie rekomendacji od zaufanych znajomych może sprawić, że poczujesz się bardziej komfortowo. Jeśli masz bliskich członków rodziny, rozważ poproszenie ich o opiekę nad dzieckiem na szybką randkę ze swoim partnerem.

Pieniądze – a jak poradzić sobie z nimi?

Dzieci nie są tanie. Pomiędzy pieluchami, kostiumami do tańca i codziennymi wydatkami czasami trudno uzasadnić bilety na obiad lub koncert. Znalezienie pomysłów na randki dla rodziców z ograniczonym budżetem może pomóc ci wspólnie spędzać czas bez wpływu na fundusze dla swoich dzieci.

Czas – wieczór na mieście.

Znalezienie czasu na randkę nie zawsze jest łatwe, zwłaszcza gdy twoje dzieci robią się coraz starsze i nie wymagają więcej uwagi. Wcześniejsze umówienie się na wieczorne spotkanie pomoże ci znaleźć czas. Bądź na bieżąco, nawet jeśli po zaplanowaniu pojawią się inne rzeczy. Zaplanuj szybką randkę, jeśli nie masz czasu na całą noc.

Niski budżet- tak też można.

Tanie pomysły na randki dla rodziców nie muszą być nudne. W rzeczywistości nie musisz nawet wychodzić z domu. Pobyt w domu oszczędza pieniądze i oznacza, że ​​nie potrzebujesz opiekunki. Ponadto nie odczuwasz tak dużej presji, aby się ubrać, gdy nie wychodzisz z domu.

Chociaż nie potrzebujesz opiekunki do dziecka, chcesz być sam na noc w domu. Zaplanuj tak karmienie/jedzenie swoich dzieci aby wcześniej położyć je do łóżka. Dzięki temu będziecie mieli dla siebie resztę nocy.

Odłóż telefony, wyłącz telewizor i wyeliminuj wszelkie inne potencjalne zakłócenia. Ryzykujesz zakłócenie w postaci dziecka, które nie może spać, ale łatwo jest wrócić do normy, gdy położysz malucha do łóżka. Randka nie musi się skończyć gdy dziecko się przebudzi. W końcu jako rodzice, radziliśmy sobie z większymi problemami.

Jak więc spędzić czas w domu? Wypróbuj niektóre z tych pomysłów na randki dla rodziców!

Pomysły na wieczorny wieczór dla rodziców – kalendarz spotkań.

Chodzi o wybranie działania, które oboje lubicie i które można wykonać co najmniej raz w miesiącu, na przykład:

pomysły na randkę dla rodziców
Piknik w ogrodzie lub na balkonie to również dobyr pomysł na randkę dla rodziców.
 • Styczeń: Zrób własną pizzę.
 • Luty: Degustacja czekolady.
 • Marzec: Warzenie własnego piwa lub wina.
 • Kwiecień: Śniadanie w łóżku.
 • Maj: Gry planszowe.
 • Czerwiec: Wspólne ćwiczenia.
 • Lipiec: Nauka nowego tańca.
 • Sierpień: Maraton filmowy- może Gwiezdne Wojny?
 • Wrzesień: Wspólne przeglądanie zdjęć i albumów.
 • Październik: Noc z horrorem.
 • Listopad: Nauczcie się robić masaż.
 • Grudzień: Upieczcie wspólnie ciastka.

Wieczór dla rodziców – wspólne gotowanie.

Obiad to często pośpieszny romans. Zwolnij, gotując wspólnie ulubiony posiłek. Gdy maluchy nie ciągną cię za nogi, możesz nie spieszyć się z flirtowaniem podczas dodawania składników. Jest to prosty sposób na randkę dla rodziców.

Piknik na podwórku.

Chwyć talerze i skieruj się na zewnątrz, aby zmienić scenerię. Umieść trochę lampek lub świec na swoim podwórku, aby uzyskać romantyczne otoczenie. Balkon też będzie super miejscem. Po jedzeniu przytulcie się do siebie, aby obserwować gwiazdy. Albo obudź się przed dziećmi na poranny pikniku na podwórku.

Noc gier – randka dla rodziców.

Nie ma to jak przyjazna rywalizacja, która rozgrzeje wszystko. Rzuć wyzwanie ukochanej grze planszowej, grze wideo lub innym konkursom. Możesz wybrać nagrodę dla zwycięzcy.

Noc spa – wspólna randka.

Mężczyźni na początku mogą być nieco niezdecydowani, ale zabiegi spa mogą pomóc wam się zrelaksować i rozbudzić romantyczne uczucia. Masaż to świetny sposób na randkę i odrobinę intymności. Kontakt fizyczny pomaga ponownie połączyć się z partnerem.

Wieczór filmowy – wieczór na mieście?

Jeśli chcesz po prostu spędzić czas na kanapie, wybierz film, na który oboje się zgodzicie. To idealna wymówka, by się razem przytulić.

Randka z mężem – rozmowy do samego rana.

Nie potrzebujesz organizować nic specjalnego na randkę w domu. Po prostu rozmowa przy drinku lub przekąsce może być dobrym pomysłem na randkę dla rodziców. Nie wiesz, o czym rozmawiać? Zadaj sobie pytania dotyczące swojej przyszłości, przeszłości, ulubionych wspomnień lub innych zabawnych tematów. Z pewnością jak zaczniecie rozmawiać, tematy znajdą się same.

Noc Fondue – pycha!

Trochę retro, prawda? Ale także świetna zabawa! Podstawowy zestaw do fondue można dziś znaleźć praktycznie wszędzie i jest to łatwy sposób na wspólną randkę. Pokrój chleb w kostkę, weź smaczny stopiony ser i masz gotową kolacje dla dwojga. Jeżeli wolisz coś słodkiego, to wersja z czekolada i owocami jest równie smaczna. Wszystko inne niż makaron lub kurczak na obiad będzie się wydawać ucztą, nawet w domu. I nie zapomnij podać deseru!

Pomysły na wieczorny wieczór dla rodziców – podwójne randki.

Zaproś swoich ulubionych przyjaciół, zamówcie jedzenie na wynos, bo kto  powiedział, ze na randce w domu trzeba gotować? Ciesz się ciekawą nocą z prawdziwymi rozmowami z dorosłymi bez biegających i co tu ukrywać: przeszkadzających dzieci. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się wydać kilka gier, oglądać filmy z YouTube, wszyscy na pewno poczujecie się bardziej ludzcy… prawie.

Latest Posts

Jak usunąć plamy lakieru z ubrań?

Jak usunąć plamy lakieru z ubrań? Nie masz pojęcia, ile razy poplamiłam białe spodnie dokładnie czerwoną farbą do paznokci.

Wskazówki dotyczące prowadzenia samochodu. Coś dla początkujących i doświadczonych kierowców.

Sprawdź moje wskazówki dotyczące prowadzenia samochodu. Od małego zawsze uwielbiałam podróżować samochodem. Chcecie kilka wskazówek?

Najlepsze prezenty dla noworodka. Co kupić dla noworodka?

Jakie są najlepsze prezenty dla noworodka? Co przydało mi się, a co niekoniecznie z prezentów, które dostaliśmy. Sprawdziłam to dla Was.

Jakich kolorów użyć do pomalowania swojego domu. Jak dobrać kolor?

Czy wiesz, jakich kolorów użyć do pomalowania swojego domu? Jak dobrać kolor? Remont o niesamowita okazja, aby odnowić przestrzeń.

najnowsze

Jak usunąć plamy lakieru z ubrań?

Jak usunąć plamy lakieru z ubrań? Nie masz pojęcia, ile razy poplamiłam białe spodnie dokładnie czerwoną farbą do paznokci.