Randki online dla samotnych rodziców. JAK TO ZROBIĆ BEZPIECZNIE I SKUTECZNIE?

Randki online to świetny sposób na poznanie nowych ludzi bez wychodzenia z domu. Zobacz nasz krótki przewodnik randkowy. Jeśli ostatnio jesteś singlem lub chcesz wrócić po kilku ostatnich latach skupiania się na swoich dzieciach do randkowania, oto nasze najlepsze porady dla samotnych rodziców.

Bycie samotnym rodzicem jest jednym z najtrudniejszych zadań na świecie. Nie tylko musimy ponosić ciężar normalnych obowiązków każdego dorosłego: płacenie rachunków, gotowanie w domu, żonglowanie pracą i życie towarzyskie. Musimy również zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby wychować zdrowe i szczęśliwe dziecko bez codziennego wsparcia kochającej żony czy męża.

Randki online dla samotnych rodziców.

Dla wielu samotnych rodziców pieniądze są największym problemem w trakcie samotnego rodzicielstwa. Jednak dla zdecydowanej większości z nas ograniczenia związane z 24-godzinnym dniem utrudniają rodzicielstwo. Czasami po prosto brakuje czasu…

Kiedy zrobiliśmy śniadanie, odprowadziliśmy dzieci do szkoły, poszliśmy do pracy, wróciliśmy do domu, posprzątaliśmy, ugotowaliśmy obiad i odprawiliśmy rytuał na dobranoc okazuje się, że jesteśmy zwyczajnie zmęczeni. Dodajmy do tego częste przekupywania naszych maluchów do kąpieli, piżamy, posprzątania i w końcu do snu… ilu z nas ma czas na zrobienie czegoś tylko dla siebie?

randki dla samotnych rodziców
Randki online dla samotnych rodziców. Załóż profil.

Ten brak czasu jest szczególnie kłopotliwy, jeśli chodzi o randki. Jeśli w tygodniu mamy ograniczone godziny na skupienie się na własnych potrzebach czy to na drinku z przyjaciółmi, wycieczce na siłownię, czy po prostu jednogodzinnej kąpieli z dobrą książką, spotkania mogą szybko dostać się na dół listy. W taki sposób nasze plany na randkowanie zostają odkładane na jeszcze dalszy plan.

Randki online dla samotnych rodziców – ogólne wskazówki

Randki online – Utwórz interesujący profil

Większość internetowych serwisów randkowych wymaga rozwiniętego profilu ze zdjęciami, krótkiego biografii i listy cech, których szukasz u partnera. Zasadniczo w przypadku tych profili zasada jest taka, że ​​im więcej napiszesz, tym więcej możesz osiągnąć.

Jeśli możesz znaleźć wolną godzinę w ciągu tygodnia, zacznij pisać swój idealny profil. Dobry profil randkowy pomaga w osiągnięciu celu – czyli randki. Idealny opis jest pozytywny i optymistyczny oraz zapewnia równowagę między tym, kim jesteś jako osoba, a tym, czego szukasz u partnera.

Co najważniejsze, jest uczciwy i bezpośredni. Pamiętaj, że każde kłamstwo zostanie prędzej czy później odkryte przez drugą osobę. Dlatego, jaki jest sens kłamania i marnowania swojego czasu? A tego, jak wiemy jako samotni rodzice nie ma zbyt wiele.

Nie kłam tworząc profil

Jeśli jesteś samotnym rodzicem, dobrym pomysłem jest wskazanie tego na swoim profilu. Nie musisz długo mówić o swoich dzieciach ani umieszczać ich na żadnym ze swoich zdjęć. Jednak wyjaśnienie, że są one twoim najwyższym priorytetem, pomoże potencjalnym zainteresowanym zrozumieć styl życia i zobowiązania jakie posiadasz.

Nie każdy szuka związku z kimś, kto ma dzieci, i ostatecznie najlepiej jest dla ciebie, jeśli możesz wyeliminować te osoby od samego początku. Pamiętaj, że nigdy nie powinnaś czuć potrzeby tłumaczenia swojego stylu życia lub przeprosin za posiadanie dzieci.

Oprzyj się pokusie, by powiedzieć: „tak, mam dzieci, ale …” i zamiast tego afiszuj się ze swoimi genialnymi dziećmi. Każda potencjalna osoba, która nie jest podekscytowana dołączeniem do twojej wyjątkowej małej rodziny, po prostu nie jest warta twojego czasu. Jako ostatnia wskazówka dla twojego profilu randkowego. Pamiętaj, aby opublikować kilka zaktualizowanych (i pochlebnych) zdjęć!

Randki online dla rodziców – nie spiesz się

Być może najlepszą radą dotyczącą umawiania się z samotnymi rodzicami jest cierpliwość. Poszukiwanie miłości powinno być zabawne i pozytywne, a wywarcie nadmiernej presji na znalezienie kogoś szybko przekształci to doświadczenie w coś stresującego i negatywnego.

randki online dla samotnych rodziców
Przez internet można spotkać drugą połówkę. Jako samotny rodzic powinieneś roważyć randki online.

Zamiast rzucać się na „pierwszą możliwość”, skorzystaj z tych internetowych aplikacji randkowych, aby znaleźć możliwie jak najlepsze dopasowanie. Dzięki temu możesz zaplanować idealne pierwsze spotkanie. Kiedy spotykasz się osobiście, pamiętaj, aby zarezerwować wystarczająco dużo czasu, aby doświadczenie było bezstresowe.

Zarezerwuj opiekunkę na noc, wykonaj wcześniej wszystkie prace domowe i wykonaj pracę, jeżeli musisz coś zrobić w domu. Dodatkowo poświęć czas na przygotowanie się, aby mieć pewność, że będziesz wyglądać i czuć się najlepiej. Zainwestuj w siebie aby czuć się pewniej i swobodniej.

Nawet coś tak prostego, jak pójście do sklepu, aby kupić nową sukienkę koktajlową lub świeżą białą koszulę, może zwiększyć twoją pewność siebie. Jeśli randka pójdzie dobrze, świetnie!

Pamiętaj jednak, że nie ma presji aby spieszyć się do sekundy. Ważne jest również, aby nie spieszyć się później, gdy już nawiążesz lepszy kontakt z tą osobą. Poznawajcie się, rozmawiajcie i spędzajcie ze sobą możliwie jak najwięcej czasu. W końcu randkowanie będąc samotnym rodzicem jest dużo bardziej skomplikowane, a oczekiwania większe.

Przedstawianie dzieciom nowych ludzi jest ważnym krokiem i nie powinno się tego robić, zanim ty, twój partner i wasze dzieci będziecie gotowi. Pamiętaj: dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy czekają…

Randki online – zawsze bądź sobą!

Nie musisz udawać, że jesteś kimś innym. Ponadto stracisz dużo energii na niepotrzebny teatrzyk, który i tak wyjdzie na jaw. Nie bój się pokazać siebie takim, jakim jesteś, aby cieszyć się chwilą jeszcze bardziej.

Unikaj używania aplikacji lub programów komputerowych do retuszowania zdjęć lub gorzej! Że umieszczasz fałszywe zdjęcia. W pewnym momencie spotkasz osobę, która się do ciebie odezwie, a  nie pójdziesz do sklepu z kostiumami, aby kupić perukę. Trzymaj się z dala od strachu i kompleksów. Poczuj się dobrze ze swoim ciałem.

Jeśli nie podoba ci się twój obecny obraz, możesz dokonać transformacji swojego stylu, ale nie musisz zmieniać tego, kim naprawdę jesteś. Bądź pewny, że ktoś bardzo was polubi za to, kim jesteście i odwrotnie. Takie myślenie otwiera możliwość nawiązania związku opartego na szczerości i zaufaniu.

Nie musisz wyjaśniać, dlaczego jesteś singlem

Tak łatwo wpaść w pułapkę myślenia, że musisz wyjaśnić, w jaki sposób zostałeś samotnym rodzicem. Na wczesnym etapie randkowania to nie jest niczyja sprawa. Początkowo sama informacja, że jesteś singlem powinna wystarczyć. Szczegóły możesz zostawić dla kogoś kogo lepiej poznasz.

Bądź dumny ze swojej rodziny i dumny ze swojego życia. Wiedz, że każdy kogo spotkasz, będzie miał szczęście uzyskać tak fantastyczną opcję dwóch, trzech czy więcej osób.

Wiesz, że twoje dziecko jest świetną osobą, więc po co zakładać, że ktoś inny odbierze je inaczej? W szczególności niektóre kobiety uważają, że mężczyźni boją się związania z kobietą posiadającą już dzieci. Może niektóre z nich faktycznie się tego obawiają, ale ci ludzie nie są po prostu warci twojego czasu.

Skoncentruj się na teraźniejszości

Być może naturalne jest, że osoba z którą się spotykasz, myśli o przyszłości z tobą biorąc pod uwagę twoją sytuację życiową jako rodzica. Zazwyczaj single nie wyobrażają sobie od razu przyszłości, w której osiedlili się i mieli czworo dzieci, więc podczas pierwszej randki nie ma sensu zawracać sobie tym głowy.

Pierwsza randka jest bardzo niezobowiązująca. Nie ma sensu stresować się na zapas, najpierw się poznajcie i zdecydujecie czy to jest to.

Spotkasz kogoś, kto powie ci: „Nie rozumiem bycia ojcem”. Jeśli znajdziesz się w podobnej sytuacji, skorzystaj z niej na swoją korzyść i pamiętaj: posiadanie dziecka pomaga od samego początku oceniać ludzi na zasadzie „warto” i „nie warto” tracić na niego/nią czas.

Skupienie się na teraźniejszości pomaga w pełni przeżyć swoje doświadczenie bez obciążania przeszłością.

Randki online dla samotnych rodziców – inne wskazówki

randki online dla samotnych rodziców
Jako samotny rodzic również możesz randkować.
  • Załącz nowe- aktualne zdjęcie, który stawia cię w dobrym, ale nie prowokującym lub uwodzicielskim świetle. Pozwala to uniknąć wysyłania sygnału, że szukasz jedynie spotkania na seks, a nie związku (jeśli tak jest).
  • Podziel się swoimi zainteresowaniami, ale podkreśl również, że jesteś otwarty na nowe doświadczenia. Jeśli będziesz elastycznie uczyć się o nowych pomysłach i zabawnych sposobach innych ludzi, otrzymasz więcej odpowiedzi.
  • Nie czuj, że musisz spotkać każdego, kto chce cię poznać. Zachowaj dobrą proporcję, aby nie mieć zbyt wielu randek, które spowodują, że poczujesz się rozczarowany i zechcesz się poddać.
  • Umów się w miejscu publicznym, aby wyjść jeśli zdasz sobie sprawę, że popełniłeś błąd. Przeproś grzecznie i powiedz, że musisz już wyjść. Jako samotny rodzic możesz łatwo wykręcić się z nietrafionego spotkania. Nie cierp z powodu długiego spotkania, które nigdzie was nie doprowadzi lub jest przygnębiające.
  • Z drugiej strony daj szansę swojej randce. On lub ona może nie spełniać twoich wizualnych oczekiwań ale mogą być przyjemni, interesujący, a nawet pociągający, gdy ich trochę lepiej poznasz.

Innymi słowy, staraj się nie podejmować szybkich decyzji za lub przeciw. Nie spiesz się. Bez pośpiechu.

Pamiętaj, że masz wiele do zaoferowania. Nie pozwól, aby Twoja samoocena rosła i spadała z każdym nowym profilem lub randką. Trzymaj się pozytywnego podejścia do sytuacji i samego siebie. Jest to ważne nie tylko dla twojego dobrego samopoczucia, ale też dlatego, że ludzie lubią spotykać się z osobą, które są pozytywne i bardziej zadowolone.

Pamiętaj, że każda osoba, którą spotkasz, może nie zostać romantycznym partnerem, ale być może nowym przyjacielem. Towarzystwo jest bardzo ważne i warte zachodu. Nowi znajomi, z którymi można spędzać czas, mogą zwiększyć poczucie własnej wartości, nawet jeśli nie jest to ta bratnia dusza ani partner randkowy.

Rozważ każdą randkę jako część sieci, którą musisz zbudować aby osiągnąć cel. Być może ta osoba nie nadaje się do długotrwałego związku, ale zna kogoś, kto może być odpowiedni dla ciebie.

Randki online dla samotnych rodziców – podsumowanie

Pokaż się takim, jakim jesteś, rozwijaj się naturalnie, pewność siebie jest niezbędna, aby postawić pierwsze kroki w Internecie. Kochaj swoje ciało takim, jakie jest i nie bój się od czasu do czasu być seksownym. Zawsze bądź pozytywnie nastawiony i pozwól, aby wszystko płynęło.

Jeżeli masz doświadczenie w randkach jako samotny rodzic, to podziel się swoim doświadczeniem w komentarzach. Może twoje rady pomogą innym rodzicom?

Latest Posts

Jak usunąć plamy lakieru z ubrań?

Jak usunąć plamy lakieru z ubrań? Nie masz pojęcia, ile razy poplamiłam białe spodnie dokładnie czerwoną farbą do paznokci.

Wskazówki dotyczące prowadzenia samochodu. Coś dla początkujących i doświadczonych kierowców.

Sprawdź moje wskazówki dotyczące prowadzenia samochodu. Od małego zawsze uwielbiałam podróżować samochodem. Chcecie kilka wskazówek?

Najlepsze prezenty dla noworodka. Co kupić dla noworodka?

Jakie są najlepsze prezenty dla noworodka? Co przydało mi się, a co niekoniecznie z prezentów, które dostaliśmy. Sprawdziłam to dla Was.

Jakich kolorów użyć do pomalowania swojego domu. Jak dobrać kolor?

Czy wiesz, jakich kolorów użyć do pomalowania swojego domu? Jak dobrać kolor? Remont o niesamowita okazja, aby odnowić przestrzeń.

najnowsze

Jak usunąć plamy lakieru z ubrań?

Jak usunąć plamy lakieru z ubrań? Nie masz pojęcia, ile razy poplamiłam białe spodnie dokładnie czerwoną farbą do paznokci.