Współpraca Reklamowa

Współpraca reklamowa na blogu? Wszyscy wiemy jak ważna w dzisiejszych czasach jest reklama w Internecie. Wychodzimy na przeciw zapotrzebowaniu i proponujemy umieszczenie reklamy na stronie https://hakowo.pl. Kierujemy się zasadami przyjaznej i nieagresywnej reklamy, która ma zachęcić odwiedzających stronę oraz zainteresować reklamowanym produktem. Jesteśmy zdecydowanie przeciwni agresywnej reklamie w postaci np. wyskakujących popupów, czy innych nieuczciwych metod z pogranicza prawa. Przy jakiejkolwiek współpracy kierujemy się przede wszystkim uczciwością i pełną przejrzystością naszej działalności.

Czego nie reklamujemy?

Zdecydowanie odmówimy umieszczenia reklamy produktów lub usług, które w jakikolwiek sposób naruszają obowiązujące prawo polskie, europejskie lub światowe. Odmówimy również umieszczenia reklam portali w jakikolwiek sposób związanych z pornografią i przemocą. Również reklamy stron szkalujących dobre imię innych osób nie będą mogły być zamieszczone na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

Jesteśmy otwarci na współpracę reklamową produktów i usług, które łączą się z tematyką poruszaną na blogu. Chętnie podejmiemy się przygotowania tekstów reklamowych oraz artykułów sponsorowanych. Wszystkie reklamy publikowane na naszym blogu są również reklamowe za pośrednictwem naszych kont w serwisach społecznościowych.

Statystyki bloga rosną z dnia na dzień, a aktualne statystyki odwiedzin bloga oraz kanałów społecznościowych będą dostępne dla każdego zainteresowanego klienta. Na wykonane przez nas usługi zostanie wystawiona faktura vat.

Współpraca reklamowa – banery.

Współpraca reklamowa to także możliwość umieszczenia banera reklamowego na naszej stronie. Masz możliwość umieszczenia stałej reklamy z linkiem dofollow w widocznym miejscu na stronie.

  1. Baner reklamy na górze strony 728 × 90 px – cena 100zł netto/ miesiąc.

   współpraca reklamowa reklama-baner-top reklama na blogu opinie testy recenzje
   Reklama na stronie | baner top |współpraca reklamowa
  2. Baner reklamowy z boku strony 300 x 250 px – cena 70zł netto / miesiąc.współpraca reklamowa-baner-bok-reklama-na-blogu-opinie-testy-recenzje
   Współpraca reklamowa |Baner z boku strony
  3. Baner reklamy w stopce strony 300 × 250 px – cena 50zł netto/ miesiąc.

   współpraca reklamowa reklama-baner-stopka-reklama-na-blogu-opinie-testy-recenzje
   Reklama w stopce strony.